Aihe vapaa En tiiä saatana

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,834
Reaktioarvo
2,950
Vaikka se kyllä sopi täydellisesti kaikkiin niihin muihin ajatuksiin mitä tuli silloin sen jälkeen xD
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,834
Reaktioarvo
2,950
Boo Seungkwan 세븐틴 GIF


Sad Season 2 GIF by Friends


Minä kun se sittenkin on totta ja se tekee vielä jonain päivänä mut raskaaksi ihmespermallaan
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,834
Reaktioarvo
2,950
En tiedä jos pitäis valita

Vaihtoehto A)
Et koskaan saa hoita etkä ketää muutakaa ja et tuu koskaan raskaaksikaan mutta joudut elämään dysforian kanssa yksin ja ilman sitä

Vaihtoehto B)
Saat olla hoin kanssa mutta tuut raskaaksi mutta ei tarvitse olla yksin dysforian kanssa ja Saat olla sen kaa tyyliin loppuelämän vaik

En ees tiiä kumpi ois helpompi :DDD ehkä huom ehkä jopa b ois helpompi koska mul ois kuitenkin hoi. Vaihtoehdossa a taas ei oo niin paljon plussia kuitenkaan koska joka tapauksessa joutuisin elää dysforian kanssa ja vieläpä YKSIN. Siitä huolimatta että tossa vaihtoehdossa olis yksi hyvä asia mutta silti esim en tiedä onko sillä väliä jos dysforiaa on joka tapauksessa ja vaikka tekis mitä niin menneisyys on aina siellä, mutta sen kaiken kestäminen YKSIN? ilman sitä? Voi olla oikeesti vaikeempi tehtävä. Saattaisin ehkä jopa ihan oikeesti olla sitä mieltä että b on helpompi kestää.





Kaikesta riippumatta dysforia kuitenkin on ja pysyy. En tiedä kuinka paljon oikeasti raskautuminen muuttais asiaa se kuitenkin pyörii mun päässä joka tapauksessa about päivittäin dysforiana oli se totta tai ei. Ei se niin hirveesti varmaan eroais tästä dysforiasta.

Joka tapauksessa enkö sais olla sen kaa 😔 koska niin söpö
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,834
Reaktioarvo
2,950
Yeah and I'll never stop looking for you

Jne

Thats the way love is

Jne

Oli sinä päivänä hoyoungista. Ennen kun tiesin kuka se on. Mut se siit.
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,834
Reaktioarvo
2,950
Breasts just don't look even decent
Ainiin. It could be the same thing as dicks.

They never look decent to me. There are only a few exceptions that i would like and that's because.. if im in love with someone.

But other than that they never look even decent to me and thats ALL kinds of penises ive seen. Big or small or whatever, I've seen many different types. None of them were attractive to me. I wouldn't have wanted to touch them even if i got paid. But then suddenly staring at hois crotch like this and replaying that one part in the Eunkwang vid

Niinku sillein I hope it's the same thing with breasts because they all look HIDEOUS. but i hope it doesn't look hideous when it's love. Just like what i have with dicks.


Cause that pic of myself i was looking at.... One word: eww.

Absolutely grossing me out. No way to have a boner seeing that. You'd think at least. But love is weird.


Anyway stuck here now for a few years
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,834
Reaktioarvo
2,950
🍒 > 🐱 > 🤰🏻 = 🩸

But basically im not going to talk about this because i also want to set my car on fire or whatever he did
 
Ylös Pohja