Normal
Ehkäpä 😅Voit laskea niin, että 4 käyttökertaa = hintaa periaatteessa 20e per kerta😂
Ehkäpä 😅
Voit laskea niin, että 4 käyttökertaa = hintaa periaatteessa 20e per kerta😂